Warsztaty historyczne ze Zbąszyńskim Centrum Kultury

Warsztaty historyczne ze Zbąszyńskim Centrum Kultury – Wehikułem czasu przenosimy się w czasie.

Za nami pierwsze zajęcia zorganizowane z ramienia Zbąszyńskiego Centrum Kultury. Warsztaty „Wehikuł czasu. Śladami historii miasta”. Miało ono głównie charakter organizacyjny. Ustaliśmy plan działania, z jakiego okresu z historii Zbąszynia wykonamy makietę, od czego zaczniemy i czego będziemy potrzebować. Powstała także jej solidna podstawa. Okazuje się, że zbąszyńska młodzież ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli, co nas bardzo cieszy. Ich opowieści, także te rodzinne – historyczne, słucha się bardzo fajnie. Dziękujemy, że byliście.

W planie są wycieczki po Zbąszyniu do najciekawszych miejsc oraz spotkania ze Zbąszyniakami, którzy opowiedzą nam ciekawostki z przeszłości.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, na kolejne warsztaty. Najbliższe terminy:

18 i 25 października;

8, 15, 22 i 29 listopada;

6 i 13 grudnia.

Dom Katolicki, pierwsza salka na piętrze. Godzina 16:00

Uwaga: ilość miejsc ograniczona.

Zapisy oraz wszelkie informację pod numerem telefonu: 68 38 60 874.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.